Kuninglik Radza-Buddhi ja Qi Gong jooga Tallinnas
More ads in this category Ads from this seller Contact seller Tell-a-friend Print

Kuninglik Radza-Buddhi ja Qi Gong jooga Tallinnas

Description:

Me näeme maailma nii puhtana, kui me ise oleme

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.
Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...
Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.
Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.
Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.
Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.
Mida võib saavutada Buddhi ja Chi Kung joogaga tegeldes?

Pidevalt treenides, keskmiselt iga päev 45-60 minutit, on võimalik saavutada tugev intellektuaalne tase ja füüsiline jõud.
Ja kui soovid saada kestvusalade maailmameistriks mingil alal, kuid midagi jääb puudu? Buddhi ja Chi Kung joogat vallates võid justkui eikuskilt võtta veel lisa energia näol ning unustada valu tunnetamise.
Chi Kung sisaldab harjutusi, mis teevad lihased ja kõõlused meeletult tugevaks ning annavad toore jõu ja tasakaalu kehasse.
Buddhi jooga aga on keskendunud põhiliselt biovoolude töötamisele, vaimse, hingelise ja füüsilise tasakaalu tekitamisele.
Võimalik, et hakatakse nägema inimesi läbi, nägema neid pimesi, kes on kes, või mis on mis. Ennustamise võimete tekkimine on täiesti tavaline, kui pidevalt treenida.
Inimeste mõjutamine, kus mõjutajaks oled Sina, mitte Sind ei mõjutata.
Saada oskused haiguste blokeerimiseks, kuidas vältida haigestumist
Saada kontrolli alla sellise raske haiguse nagu epilepsia, sest täiesti vabalt on võimalik kontrollida oma ajutegevust ja energeetilisi EEG impulsse, „pettes“ lihtsalt EEG aparaadi ära.

Imed, mida on kogenud Buddhi ja Chi Kung joogaga tegelejad
2009 aasta juhtum
Pärast ülirasket peatraumat ennustati patsiendile eluaegset halvatust vasakus kehapooles ja voodisse jäämist alatiseks.
Kuid tehes Buddhi joogat 2 päeva, nägi patsient kolmanda päva hommikul unes kuidas energia sõrmedesee läks ja veresoontesse veri voolas selle tagajärjel ning sõrmed avanesid. Tegi patsient silmad lahti ja nägi, et sõrmed ongi lahti...
Chi Kung`ga tegelemine aga andis toore jõu jalgadesse, kehasse ning tasakaalu.
Pärast ca 3 kuud hiljem jookseb antud patsient juba staadionil.
Treeningud toimuvad Tallinnas, Vändras, jt. Eesti kohtades ning kodus eratreeningud
Info www.integraal.ee ja eelregistreerimine: tel. 55 650 346

General details:

Sold by: Netmarket (0 / # 0) Grade Netmarket
Email: tarmo67@hot.ee

Ad Details

Telefon 55 650 346
Email tarmo67@hot.ee
URL (netiaadress) www.integraal.ee
Ad id: 9238
Ad views:8613
Ad expires: 2020.01.25 (in 7 days)
Added: 2011.05.02
Current rating (after 0 votes) Grade

Kommentaarid

NB! OLULINE! Palun kontrollige enne netist mingi kauba tellimist müüja tausta. Ingliskeelsete ja vigases eesti keeles kuulutuste puhul on suure tõenäosusega tegu petturitega! Palun otsige müüjate kohta infot otsingumootorite kaudu ja vähimagi kahtluse korral ärge sooritage ostu ja ärge avaldage oma andmeid. NB! Kui postitad lingi oma kuulutusele Teataja.ee Facebooki fännilehel www.facebook.com/teataja ja vajutad oma postituse või kuulutuse juures "Like/Meeldib", siis Sinu kuulutus ilmub www.teataja.ee avalehel ja ka vastavas rubriigis esiletooduna "Valitud Kuulutuste" hulgas! Kuulutuse eristaatus jõustub ühe tööpäeva jooksul.
Siin aga saad kommenteerida sellel lehel asuvat kuulutust: Sa võid seda teha pärast sisselogimist.
Escort Bayan

Search
   
We have a total of 11195 users and 104 ads. There have been 324222 ad views.